Biz, afrikalibakicilar.com.tr olarak  Afrikalı bakıcı, afrikalı dadı, afrikalı yardımcı ve temizlikçi personel temini konusunda uzmanlaşmış güvenilir bakıcı danışmanlık şirketidir. Türkiye’de 2005 yılından itibaren afrikalı bakıcıları getiren bakıcı ajansıyız. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) izin belgesine sahip özel istihdam bürosuyuz.
Kurulduğumuz günden bu yana, ailelerin yaşamını kolaylaştırmak ve sevdiklerinin sağlığını ve mutluluğunu korumak için çaba gösteriyoruz. Temel amacımız, ailelerin güvendiği, profesyonel ve nitelikli bakıcıları sağlayarak, ailelerin yaşam kalitesini artırmaktır. Afrikalı bakıcı arayan aileler güvenilir, referanslı ve en uygun, aradığım bakıcıburada 1 günde buldum, demek istiyorsanız. Hemen bizi arayabilirsiniz. 

Neden afrikalibakicilar.com.tr?

  • Güvenilirlik: Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) izni olan güvenilir bir kuruluşuz.
  • Deneyim: Yılların deneyimi ve sayısız memnun müşteri ile sektörde lider konumdayız.
  • Profesyonellik: Bakıcılarımızı titizlikle seçer, eğitir ve ailelerin ihtiyaçlarına uygun olarak eşleştiririz.
  • Kişiye Özel Hizmet: Her aileye özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarız.
  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görürüz.

afrikalibakicilar.com.tr olarak, ailelerin sevdiklerinin sağlığı ve mutluluğu için güvenilir bir destek sağlama misyonuyla hareket ediyoruz. Size ve sevdiklerinize en uygun bakıcıyı bulmak ve güvenilir bir partnerle çalışmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için buradayız ve en iyi bakım hizmetini sunmak için hazırız.